Wykładziny podłogowe do hoteli

.Cześć kolekcji z włókna Smartstrand®, ze względu na gęstość i sposób tuftowania, polecana jest do szczególnie intensywnie użytkowanych obiektów komercyjnych. Klasyfikacja zastosowań to 32 i 33, dzięki czemu dywanowe wykładziny podłogowe doskonale sprawdzą się w obiektach hotelowych, kulturalnych, czy nawet biurach – wszędzie tam, gdzie ważny jest prestiż, wrażenie luksusu i komfortu, lub po prostu wywołanie przyjaznych i przyjemnych wrażeń u użytkowników. Plamoodporne produkty, których jesteśmy producentem, charakteryzują się wyjątkową trwałością dzięki temu, że są zrobione z włókien SmartStrand®. One zapewniają im ekstremalną odporność na plamy i zabrudzenia oraz łatwość czyszczenia, która powoduje, że są doskonałym wyborem także dla inwestora.

Do zastosowań obiektowych np. do hotelu, polecamy wykładziny dywanowe na podłogę z kolekcji Dream, Day Dream, Lounge, Romance, Spirit, które oferują różne typy wykończenia włókien, różne faktury i bogatą gamę kolorystyczną. Dlatego nasza plamoodporna dywanowa wykładzina podłogowa, której producentem jesteśmy, będzie ozdobą każdego hotelu.

Jako producent tworzymy nasze plamoodporne produkty z myślą o tym, by były jak najtrwalsze, a jednocześnie jak najbardziej miękkie. Dzięki temu udaje nam się połączyć wytrzymałość z komfortem.