Wykładziny podłogowe i dywanowe SmartStrand

 

Pragniemy Państwu zaoferować produkty, które odmienią wygląd każdej podłogi. Doskonale sprawdzą się w domu prywatnym, np. w salonie lub sypialni, ale także w często uczęszczanych przestrzeniach publicznych takich jak sala konferencyjna, hotel, czy biuro.

Plamoodporne wykładziny dywanowe na podłogę SmartStrand, których jesteśmy producentem, są dostępne w wielu wzorach do wyboru. Posiadamy szeroką kolekcję produktów, które różnią się między sobą grubością i stylem wykonania. Każdy z nich jest dostępny w szerokiej gamie barw, dzięki czemu wybór jest naprawdę imponujący. Plamoodporna wykładzina dywanowa na podłogę SmartStrand charakteryzuje się wysoką trwałością. Dzięki specjalnej strukturze włókien, jest odporna na zgniatanie i matowienie.

Właśnie ta cecha, w połączeniu z odpornością na plamy, sprawia, że nasze produkty doskonale nadają się do często uczęszczanych przestrzeni i będą pasowały do biura, hotelu czy sali konferencyjnej. Jako producent, z dumą dostarczamy produkty, które sprawdzą się także w domu, a zwłaszcza w sypialni lub salonie, gdzie nadają pomieszczeniu przytulnej atmosfery.

01
Zawsze czysta

Nasze produkty SmartStrand Forever Clean są produkowane w oparciu o technologię Nanoloc™. Nanotechnologię, która tworzy barierę wokół włókien, blokując dostęp płynom i zabrudzeniom. Dzięki temu wykładzina jest zawsze czysta i odporna na wszelkiego rodzaju plamy, czy zabrudzenia.

02
Przyjazna

Produkty SmartStrand są częściowo wykonane ze źródeł, które odnawiają się w ciągu jednego roku i są produkowane przez nasz zakład. Ich wykorzystanie znacznie zmniejsza zużycie surowców naturalnych w procesie produkcyjnym, sprawiając, że nasza wykładzina jest przyjazna dla środowiska.

03
Miękka

Nasze produkty wynoszą naturalny komfort na zupełnie nowy poziom. Wykładzina dywanowa SmartStrand jest tak miękka, że ma się ochotę zanurzyć w niej stopy.

04
Odporna

Dzięki wykorzystaniu innowacyjnych włókien, nasze produkty cechuje podwyższona wytrzymałość. Wykładzina SmartStrand Forewer Clean będzie pięknie wyglądać przez wiele lat, pozostając odporna na matowienie i zgniatanie.