X Collection - dywany

X Collection - dywany

Wyróżnij swoją przestrzeń dywanem SmartStrand®.

Kolekcja luksusowych dywanów w unikalnym stylu, które przynoszą luksusową oprawę klasycznym i współczesnym wnętrzom.

Wyjątkową miękkością i długą żywotność dywany zawdzięczają włóknom SmartStrand®, oraz dodatkom, dzięki którym oferują również niepowtarzalny wygląd i specjalne wrażenia.

SmartStrand® zapewnia również wyjątkową odporność na plamy i zabrudzenia oraz pewność, że w naszych wnętrzach stosujemy produkty przyjazne środowisku.

Dywany X Collection sprawdzą się w tradycyjnych, rodzinnych wnętrzach oraz w nowoczesnych, modernistycznych obiektach, ponieważ dostępne są w kilku, różnych fakturach oraz bogatej gamie kolorów od ciepłych i naturalnych po intensywne i ekstrawaganckie.

Dywany dostępne są w dwóch rodzajach wykończenia

Pure – z czystą krawędzią i podkładem antypoślizgowym, odpornym na wilgoć, dzięki czemu nadaje się do stosowania na ogrzewaniu podłogowym

Elegance – krawędzie dywanu wykończone są taśmą i antypoślizgowym podkładem. Taśma jest dopasowana kolorystycznie do dywanu i bardzo wąska, dzięki czemu wykończenie to wygląda bardzo subtelnie i elegancko.

X Collection oferuje nie tylko duży wybór, ale również zapewnia  miks wyjątkowej trwałości, nowoczesnego wyglądu i ponadczasowej elegancji.

W ofercie dostępne są dywany z następujących kolekcji: Beauty, Dream, Lounge, Spirit, Romance, Bella Donna, Gentle Bliss, Soft Reflection.

Przeznaczenie
Pokój dzienny
Sypialnia
Hotel, pensjonat
Domy, mieszkania
Biura, sale konferencyjne
Grupa
Living colours vol. 1