Kolekcje wykładzin

Każdy z naszych produktów powstaje z dbałością walory estetyczne, wytrzymałość i miękkość.

Plamoodporna wykładzina dywanowa na podłogę SmartStrand, której producentem jesteśmy, doskonale prezentuje się w biurze, domu, sypialni, salonie, hotelu czy sali konferencyjnej.

Produkty znajdujące się na naszej stronie zostały podzielone ze względu na kategorie. Zaznaczając wybraną z nich, można wyświetlić tylko te dywanowe wykładziny podłogowe SmartStrand, które są dedykowane dla wybranych pomieszczeń np. do biura, sali konferencyjnej, domu, salonu, sypialni czy hotelu.

Jako producent, wyposażamy nasze plamoodporne wykładziny dywanowe na podłogę SmartStrand, w ochronny system wbudowany w rdzeń włókna, dzięki czemu z biegiem czasu nie tracą swoich plamoodpornych właściwości. Brud, ani rozlane płyny nie wnikają w powierzchnię materiału, dzięki czemu są niezwykle łatwe do usunięcia. Jesteśmy producentem materiałów, które składają się z trzykrotnie większej ilości włókien, niż standardowe produkty tego typu. Dzięki temu są bardzo miękkie i komfortowe, dlatego doskonale sprawdzają się w miejscach takich jak biura, sale konferencyjne, hotele, jak i domy prywatne, gdzie pasują np. do sypialni czy salonu. Każdy z naszych produktów jest dostępny w wielu wariantach kolorystycznych do wyboru.