Konkurs dla dystrybutorów SmartStrand

01.07.2021 - 09:15
Konkurs dla dystrybutorów SmartStrand

Zapraszamy naszych Dystrybutorów do udziału w konkursie sprzedażowym CELESTE & INCASA !
Wybraliśmy dwa produkty z bogatego portfolio kolekcji Living Colours 2 – Celeste wykładzinę o klasyfikacji zastosowań 32 (czyli na obiekty) oraz Incasa wykładzinę do zastosowań domowych, których sprzedaż w najbliższych miesiącach może oznaczać wygranie atrakcyjnej nagrody! Ciekawe, „domowe” kolory, trwała plamoodporność i zerowa absorpcja płynów i zapachów, nieprzemijająca elastyczność i sprężystość włókien Triexta pozwolą Waszym klientom cieszyć się luksusowymi i eleganckimi wykładzinami i dywanami przez wiele lat.
 

Szczególnie zwracamy Waszą uwagę na możliwość zakupu w/w wykładzin w formie dywanów w dowolnym wymiarze, ograniczonym tylko szerokością rolki. Bazowe kształty – prostokąt i kwadrat, wycenione są w Cenniku detalicznym, do dywanu w kształcie koła doliczane jest 20% wartości, inne formaty – na zamówienie. Ważne są również: fabryczny podkład pod dywan (nie wykrusza się i nie połamie po zrolowaniu nawet po kilkunastu latach użytkowania) oraz 2 sposoby wykończenia – taśmą – Elegance oraz z podwinięciem – Pure. Zamówienie oryginalnego dywanu w fabryce to pewność 25 letniej gwarancji na użytkowanie.
W konkursie wziąć mogą udział wszyscy dystrybutorzy wykładzin SmartStrand, którzy w okresie od 1 lipca do 30 grudnia 2021 roku zrealizują największą ilość zamówień na wykładziny Celeste lub/i
Incasa – w dowolnej formie: rolki, kuponu czy dywanu. Minimalna ilość zamówień, aby zostać zakwalifikowanym do konkursu wynosi 5!

 

Pięciu dystrybutorów, którzy zrealizują ( złożą i opłacą) największą ilość zamówień w w/w terminie, otrzyma nagrodę – dywan Celeste w formacie 170 -240 cm w wybranym przez siebie kolorze
i wykończeniu. Szczegóły konkursu znajdziecie Państwo w załączonej ulotce!